World of Warcraft Guild Hosting (7.x-3.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (64 entries)

en: Focus
pl: Aktywuj

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Register
pl: Rejestracja

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: error
pl: błąd

en: Go
pl: Idź

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: remove
pl: usuń

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: mail
pl: e-mail

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: All
pl: Wszystko

en: Filter
pl: Filtr

en: Realm
pl: Obszar

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Class
pl: Klasa

en: Order
pl: Kolejność

en: Level
pl: Poziom

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: normal
pl: normalna

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: ago
pl: temu

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Completed
pl: Zakończone

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Blocks
pl: Bloki

en: Usage
pl: Użycie

en: Display as
pl: Wyświetl jako

en: User profile
pl: Profil użytkownika

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: German
pl: Niemiecki

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Account
pl: Konto

en: Footer Text
pl: Tekst stopki

en: not set
pl: nie ustawione

en: validate
pl: walidacja

en: filter
pl: filtr

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Energy
pl: Energia

en: Custom content
pl: Dostosowana zawartość

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Strength
pl: Siła

en: View
pl: Pokaż
