World of Warcraft Guild Hosting (7.x-3.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Focus
lt: Fokusas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: feed
lt: rss

en: more
lt: daugiau

en: error
lt: klaida

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: mail
lt: el. paštas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: All
lt: Visi

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Realm
lt: Sritis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Class
lt: Klasė

en: Order
lt: Tvarka

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: normal
lt: normalus

en: English
lt: Anglų

en: Features
lt: Savybės

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Usage
lt: Naudojimas

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: Account
lt: Paskyra

en: not set
lt: nenustatyta

en: filter
lt: filtras

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Custom content
lt: Specifinis turinys

en: View
lt: Peržiūrėti
