World of Warcraft Guild Hosting (7.x-3.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (32 entries)

en: Focus
mn: Тусгал

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: error
mn: алдаа

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: mail
mn: захиа

en: All
mn: Бүгд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Order
mn: Дараалал

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Spanish
mn: Испани

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: German
mn: Герман

en: Russian
mn: Орос
