World of Warcraft Guild Hosting (7.x-3.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (34 entries)

en: Focus
nn: Fokuser

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: error
nn: feil

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: remove
nn: fjern

en: View
nn: Sjå på

en: mail
nn: e-post

en: Updated
nn: Oppdatert

en: All
nn: Alle

en: Filter
nn: Filtrer

en: Log in
nn: Logg inn

en: Class
nn: Klasse

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Apply
nn: Bruk

en: Blocks
nn: Blokkar

en: German
nn: Tysk

en: Russian
nn: Russisk

en: Account
nn: Konto

en: - All -
nn: - Alle -
