World of Warcraft Guild Hosting (7.x-3.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (67 entries)

en: Focus
tr: Etkinleştirme

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Register
tr: Kaydol

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: feed
tr: akış

en: more
tr: daha fazla

en: error
tr: hata

en: cron
tr: dönemsel görev

en: Go
tr: Devam et

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: remove
tr: sil

en: View
tr: Görüntüle

en: Display
tr: Gösterim

en: mail
tr: posta

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: All
tr: Tümü

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Realm
tr: Alan

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Class
tr: Sınıf

en: Order
tr: Sıralama

en: Level
tr: Seviye

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: ago
tr: önce

en: Features
tr: Özellikler

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Apply
tr: Uygula

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Usage
tr: Kullanım

en: User profile
tr: Kullanıcı profili

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: German
tr: Almanca

en: Russian
tr: Rusça

en: Account
tr: Hesap

en: Footer Text
tr: Altbilgi Metni

en: not set
tr: ayarlanmamış

en: Header Text
tr: Başlık Metni

en: Date Completed
tr: Tarihinde Tamamlandı

en: Friends
tr: Arkadaşlar

en: filter
tr: süzgeç

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Posted By
tr: Gönderen

en: Energy
tr: Enerji

en: Custom content
tr: Özel içerik

en: Asc
tr: Artan

en: View
tr: Gör

en: @count members
tr: @count üye

en: Display as plain text, or an 18x18 icon.
tr: Düz metin ya da 18x18 ikon olarak göster.
