World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Closed
fa: بسته شده

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Administration
fa: مدیریت

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Open
fa: باز

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: View
fa: مشاهده

en: Teaser
fa: خلاصه

en: mail
fa: فرستادن

en: Medium
fa: متوسط

en: Log in
fa: ورود

en: Hidden
fa: پنهان

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: German
fa: آلمانی

en: Full content
fa: محتوای کامل
