World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (36 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: function
vi: hàm

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Register
vi: Đăng ký

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Closed
vi: Đóng

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Administration
vi: Quản lý

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Update
vi: Cập nhật

en: Open
vi: Mở

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: View
vi: Xem

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: mail
vi: thư

en: Medium
vi: Vừa

en: Public Key
vi: Khoá công khai

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Class
vi: Lớp

en: Level
vi: Cấp

en: Hidden
vi: Ẩn

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Full content
vi: Nội dung đầy đủ

en: Custom content
vi: Nội dung tự chọn

en: Strength
vi: Độ mạnh
