World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha10) - en to bn translation catalogue (26 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Closed
bn: বন্ধ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: cron
bn: ক্রন

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: mail
bn: মেইল

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: German
bn: জার্মান

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
