World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha10) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: function
ku: کردار

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Closed
ku: داخراوە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: cron
ku: کارگێڕ

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: View
ku: پیشاندان

en: mail
ku: ئیمێل

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: German
ku: ئەلمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
