World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha10) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Closed
os: Æхгæд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Administration
os: Разамынад

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн

en: Open
os: Конд у

en: View
os: Фенд
