World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha13) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Full content
ht: Kontni konplè
