World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha13) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: view
ky: көрүү

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: edit
ky: түзөт

en: English
ky: Англисче
