World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha14) - en to cy translation catalogue (33 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Closed
cy: Ar gau

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: Open
cy: Ar agor

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: View
cy: Gweld

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: mail
cy: post

en: Medium
cy: Canolig

en: Public Key
cy: Allwedd Cyhoeddus

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: German
cy: Almaeneg

en: Russian
cy: Rwseg
