World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha14) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: function
hr: funkcija

en: delete
hr: ukloni

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: Open
hr: Otvoreno

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: View
hr: Pregled

en: Teaser
hr: Mamac

en: mail
hr: pošta

en: Medium
hr: Srednji

en: Log in
hr: Prijava

en: Level
hr: Nivo

en: Hidden
hr: Skriveno

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: User profile
hr: Profil korisnika

en: German
hr: Njemački

en: Russian
hr: Ruski

en: Full content
hr: Puni sadržaj
