World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha15) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: function
kk: функциялар

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Closed
kk: Жабық

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: View
kk: Қарау

en: mail
kk: пошта

en: Medium
kk: Орташа

en: Log in
kk: Кіру

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Spanish
kk: Испан

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: German
kk: Неміс

en: Russian
kk: Орыс
