World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha15) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: View
ps: ليد

en: Medium
ps: منځنى

en: Log in
ps: ننوتون

en: Hidden
ps: پټ

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Russian
ps: روسی
