World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha16) - en to am translation catalogue (29 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Update
am: አዘምን

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: View
am: ትይታ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Log in
am: ግባ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ
