World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha17) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: mail
my: စာပို့ခြင်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Spanish
my: စပိန်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Russian
my: ရုရှား

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
