World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha19) - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Closed
bg: Закрито

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Administration
bg: Администриране

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: mail
bg: поща

en: Medium
bg: Среда

en: Log in
bg: Вход

en: Hidden
bg: Скрит

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Spanish
bg: Испански

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: German
bg: Немски

en: Russian
bg: Руски

en: Full content
bg: Пълно съдържание
