World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha21) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Actions
mk: Акции

en: edit
mk: промени

en: Log in
mk: Најави ме
