World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha24) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Hidden
br: Kuzhet
