World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha24) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: function
sv: funktion

en: delete
sv: radera

en: Register
sv: Registrera

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Closed
sv: Stängd

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: cron
sv: schemalagda aktiviteter

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Open
sv: Öppen

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: View
sv: Visa

en: Teaser
sv: Ingress

en: mail
sv: e-post

en: Medium
sv: Mellan

en: Public Key
sv: Offentlig nyckel

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Log in
sv: Logga in

en: Class
sv: Klass

en: Level
sv: Nivå

en: Validate
sv: Bekräfta

en: Hidden
sv: Dold

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Spanish
sv: Spanska

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: User profile
sv: Användarprofil

en: German
sv: Tyska

en: Portuguese
sv: Portugisiska

en: Russian
sv: Ryska

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Custom content
sv: Anpassat innehåll

en: timestamp
sv: tidsstämpel
