World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha24) - en to te translation catalogue (33 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: cron
te: క్రాన్

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Open
te: తెరువు

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: View
te: చూడు

en: mail
te: మెయిల్

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: German
te: జర్మన్

en: Portuguese
te: పోర్చుగీస్

en: Russian
te: రష్యన్
