World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha26) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ
