World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha27) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Medium
bs: Srednje

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Hidden
bs: Sakriven

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.
