World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha27) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: function
sl: funkcija

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Closed
sl: Zaprto

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Administration
sl: Upravljanje

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: View
sl: Prikaži

en: mail
sl: pošta

en: Medium
sl: Srednja

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Log in
sl: Prijava

en: Hidden
sl: Skrito

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.
