World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha29) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: function
da: funktion

en: delete
da: slet

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Closed
da: Lukket

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Update
da: Opdatér

en: Open
da: Åben

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: View
da: Vis

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Public Key
da: Offentlig Nøgle

en: Log in
da: Log ind

en: Class
da: Klasse

en: Level
da: Niveau

en: Hidden
da: Skjult

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Devel
da: Udvikling

en: User profile
da: Brugerprofil

en: Full content
da: Fuldt indhold

en: Custom content
da: Brugerdefineret indhold
