World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (54 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: function
hu: függvény

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Closed
hu: Lezárt

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: cron
hu: időzítő

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Open
hu: Nyitott

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: View
hu: Megtekintés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: mail
hu: levél

en: Medium
hu: Közepes

en: Avatars
hu: Profilképek

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Class
hu: Osztály

en: Level
hu: Szint

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Rank
hu: Helyezés

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Spanish
hu: spanyol

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Display as
hu: Megjelenítés mint

en: User profile
hu: Felhasználói profil

en: German
hu: német

en: Portuguese
hu: portugál

en: Russian
hu: orosz

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Custom content
hu: Egyéni tartalom

en: timestamp
hu: időbélyeg

en: Monday:
    Tuesday:
    Wednesday:
    Thursday:
    Friday:
    Saturday:
    Sunday:
hu: Hétfő:
    Kedd:
    Szerda:
    Csütörtök:
    Péntek:
    Szombat:
    Vasárnap:

en: Updated @interval ago
hu: @interval ideje frissült

en: Database update complete.
hu: Adatbázis frissítése kész.

en: Level of this Character
hu: A karakter szintje

en: Saved @name.
hu: @name elmentve.
