World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha30) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: function
lv: funkcija

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Closed
lv: Slēgts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: mail
lv: pasts

en: Medium
lv: Vidējs

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Hidden
lv: Slēpts

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Full content
lv: Pilns saturs
