World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha31) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Open
km: បើក

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: mail
km: សំបុត្រ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Log in
km: ចូល

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
