World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Closed
mg: Mihidy

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Medium
mg: Antonony

en: Log in
mg: Fidirana

en: English
mg: Anglisy

en: Full content
mg: Anatiny feno
