World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (41 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: function
oc: foncion

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Closed
oc: Tampat

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Administration
oc: Administracion

en: cron
oc: prètzfait planificat (cron)

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Open
oc: Dobèrt

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: View
oc: Veire

en: Teaser
oc: Acròcha

en: mail
oc: corrièr electronic

en: Medium
oc: Mejan

en: Public Key
oc: Clau publica

en: Log in
oc: Se connectar

en: Level
oc: Nivèl

en: Hidden
oc: Amagat

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: User profile
oc: Perfil utilizaire

en: German
oc: Alemand

en: Russian
oc: Rus

en: Footer Text
oc: Tèxte del pè de pagina

en: Header Text
oc: Tèxte de l'entèsta

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Custom content
oc: Contengut personalizat
