World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Closed
ast: Zarráu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Administration
ast: Alministración

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Update
ast: Anovar

en: Open
ast: Abrir

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: View
ast: Vista

en: mail
ast: corréu

en: Medium
ast: Mediu

en: Log in
ast: Entrar

en: Hidden
ast: Anubríu

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Spanish
ast: Castellanu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
