World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: cron
ne: क्रोन

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: mail
ne: पत्र

en: Medium
ne: माध्यम

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Hidden
ne: लुकेको

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: German
ne: जर्मन

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
