World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha8) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: function
el: συνάρτηση

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Open
el: Ανοιχτά

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: View
el: Προβολή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Medium
el: Μέσο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Class
el: Κλάση

en: Hidden
el: Κρυφό

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο
