World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-unstable1) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Closed
th: ปิด

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Open
th: เปิด

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: View
th: ดู

en: mail
th: อีเมล

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Other Information
th: รายละเอียดเพิ่มเติม
