World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-unstable2) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: function
be: функцыя

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Closed
be: Зачынена

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Administration
be: Кіраванне

en: cron
be: крон

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Open
be: Адкрыць

en: View
be: Праглядзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: mail
be: пошта

en: Medium
be: Сярэдні

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Hidden
be: Схаваць

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Devel
be: Распрацоўка

en: German
be: Нямецкая

en: Portuguese
be: Партугальская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Full content
be: Усё змесціва
