World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-unstable2) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: function
hy: ֆունկցիա

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Closed
hy: Փակված

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: View
hy: Դիտել

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն
