World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-unstable3) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: function
gu: કાર્ય

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Closed
gu: બંધ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: cron
gu: ક્રોન

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Russian
gu: રશિયન
