World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-unstable3) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: function
mr: कार्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Register
mr: नोंदणी

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Closed
mr: बंद

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: cron
mr: कोर्ण (Corn)

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Update
mr: अपडेट

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: View
mr: बघा

en: mail
mr: मेल

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: German
mr: जर्मन

en: Russian
mr: रशियन
