World of Warcraft Guild Hosting (7.x-4.0-alpha31) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Register
ar: التسجيل

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Closed
ar: مغلق

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Administration
ar: الإدارة

en: cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Open
ar: مفتوح

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: View
ar: عرض

en: Teaser
ar: موجز

en: mail
ar: البريد

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Medium
ar: متوسط

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Hidden
ar: مخفي

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
