World of Warcraft Guild Install Profile (7.x-4.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Event
eu: Gertaera

en: News
eu: Berriak

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.
