World of Warcraft Guild Install Profile (7.x-4.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fi: Käytä tageja samantyyppisten artikkeleiden luokittelussa kategorioihin.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fi: Syötä pilkuilla eroteltu lista sanoista jotka kuvaavat sisältöäsi.
