World of Warcraft Guild Install Profile (7.x-4.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Event
sk: Podujatie

en: News
sk: Novinky

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.
