World of Warcraft Guild Install Profile (7.x-4.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Event
gl: Evento

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.
