World of Warcraft Guild Install Profile (7.x-4.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Event
oc: Eveniment

en: News
oc: Novèlas

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.
