World of Warcraft Guild Install Profile (7.x-4.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (86 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: function
gu: કાર્ય

en: context
gu: સંદર્ભ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: approve
gu: સ્વિકાર

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Item
gu: નંગ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: more
gu: વધુ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: cron
gu: ક્રોન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Required
gu: જરૂરી

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Error
gu: ભુલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: All
gu: બધા

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: %time ago
gu: %time પહેલા

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: <All>
gu: <બધું>

en: Recent comments
gu: તાજેતરની ટીપ્પણીઓ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: comments
gu: ટિપ્પ્ણીઓ

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: author
gu: લેખક

en: AND
gu: અને

en: relationships
gu: સંબંધો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Add comment link
gu: ટિપ્પ્ણી કડી ઉમેરો

en: Comment count
gu: ટીપ્પણીની સંખ્યા

en: Monthly archive
gu: મહિનાવાર ઈતિહાસ

en: - Choose -
gu: -પસંદ કરો-

[ctx: datetime]
en: All day
gu: આખો દિવસ

[ctx: day_name]
en: Sunday
gu: રવિવાર

[ctx: day_name]
en: Monday
gu: સોમવાર

[ctx: day_name]
en: Tuesday
gu: મંગળવાર

[ctx: day_name]
en: Wednesday
gu: બુધવાર

[ctx: day_name]
en: Thursday
gu: ગુરુવાર

[ctx: day_name]
en: Friday
gu: શુક્રવાર

[ctx: day_name]
en: Saturday
gu: શનિવાર

[ctx: Sort order]
en: Date
gu: તારીખ

[ctx: Sort order]
en: Numerical
gu: આંકડાકીય

[ctx: Date repeat]
en: Repeats
gu: દોહરાવો

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval days
gu: દર @interval દિવસે

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval weeks
gu: દર @interval અઠવાડિયે

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval months
gu: દર @interval મહિને

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval years
gu: દર @interval વર્ષે

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
gu: દરેક અઠવાડિયે

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
gu: દરેક સોમ,બુધ,શુક્ર

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
gu: દરેક મંગળ,ગુરુ

[ctx: Date repeat]
en: After @count occurrences
gu: @count વખત પછી
