WOW JS (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)
