WOW JS (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
be: Старонкі на які гэты PHP код вяртае <code>TRUE</code> (толькі для экспертаў)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
be: Калі абраны варыянт уводу PHP, увядзіце PHP код паміж %php. Заўважце, што выкананне некарэктнага PHP кода можа зламаць ваш Drupal сайт.
