WOW JS (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
el: Στις σελίδες στις οποίες ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει τιμή <code>TRUE</code> (για προγραμματιστές PHP μόνο)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.
